Wellbeing_finansowy__spokojna_przyszłos

Wellbeing finansowy. Czym jest wellbeing finansowy? W Polsce jest to stosunkowo nowe pojęcie związane ze stanem spokoju psychicznego, gdy myślimy o sferze własnych finansów. To zagadnienie jest często pomijane podczas wychowywania oraz edukacji w szkole oraz w dalszym kształceniu ludzi. Efektem tego jest stres i depresja w życiu dorosłym. Pieniądze, stan portfela generują stres tak samo duży jak problemy osobiste. Mogą prowadzić do ciężkiej depresji, ponieważ towarzyszą ludziom każdego dnia.

Brak umiejętności zarządzania finansami własnymi może powodować wiele kłopotów: długi, pożyczki, czy problemy z prawem.

Dla kogo jest wellbeing finansowy? To edukacja dla wszystkich osób, które chcą w sferze finansów czuć się pewnie i komfortowo, oraz chcą przekazywać swoim dzieciom najlepsze praktyki związane z: zarabianiem, stosunkiem do pieniądza (jako środek a nie jako cel). Wellbeing finansowy jest też elementem edukacji korporacyjnej pracowników lub częścią większych programów benefitowych tam, gdzie pracodawca ma dużą świadomość jak ważna jest higiena finansowa.

Ile to kosztuje?

Wykłady dla firm i korporacji wyceniane są indywidualnie i zależna są od: lokalizacji, czasu trwania i ilości uczestników. Przykładowa cena za jednego pracownika (webinar) zaczyna się już od 8 zł netto!

Sesje indywidualne lub dla rodzin to wartość 350 zł za 90 minutowe spotkanie (zazwyczaj ilość potrzebnych sesji to 6-8 spotkań).

Wellbeing_finansowy__spokojna_przyszłos

opinie klientów

Projekt_bez_tytułu_(17).png