Pobierz już teraz darmowy e-book

chcę poznać skuteczną metodę zmiany nawyków!

Dziękujemy za przesłanie!

Tworząc ofertę dla moich klientów starałam się być jak najbardziej elastyczna. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, żeby inwestować w swój rozwój!
Mam dla ciebie:
  • najtańszą i najszybszą opcję- zadaj pytanie mailem lub przez telefon!
  • jeśli potrzebujesz regularności, zapisz się na webinary. Są 2x w miesiącu. Tematyka to wolność i rozwój osobisty. Opłać spotkania on-line ze mną w zakładce sklep.
  • jest też opcja intensywnej pracy coachingowej 1:1 (tematyka biznesowa, life coaching, coaching finansowy).Jeśli nie masz pewności, która opcja jest dla ciebie- umów się na darmowe spotkanie.

pytanie-mail lub telefon

Zadaj pytanie mailem lub przez telefon!

 Konsultacja telefoniczna

trwa do 15 minut.

Masz możliwość skorzystania z mikrokonsultingu w obszarze, w którym w danej chwili masz potrzebę. 

39  zł

pierwsza konsultacja

Poznajmy się. Ty zobaczysz, czy mój styl pracy jest dla ciebie odpowiedni, a ja przekonam się, czy mogę ci pomóc. Konsultacja trwa 45 minut. Zarówno coaching osobisty jak i zawodowy są darmowe na pierwszym spotkaniu.

0  zł

coaching i konsultacje osobiste on-line

Konsultacje o tematyce rozwoju osobistego, redukcji stresu, poprawy poczucia własnej wartości, zarządzanie emocjami i złością, kontrola, wsparcie kryzysowe. Konsultacja trwa 60 minut.

     

550 zł

konsultacje biznesowe

Konsultacja o tematyce biznesowej, kariery zawodowej lub coaching kariery 1:1 (w formie stacjonarnej lub on-line). Konsultacja trwa 90 minut. Pierwsze spotkanie 45 minut jest darmowe.

550zł

Konsultacje prowadzę przez skype, face time, messengera lub telefonicznie. Jeśli od razu chcesz wybrać termin spotkania zapraszam do mojego kalendarza wizyt w calendly tutaj:

Na zakończenie pierwszego darmowego spotkania wspólnie ustalimy plan działania na kolejne tygodnie. Istnieje możliwość płatności ratalnych. Wszystkie następne spotkania muszą zostać opłacone, zanim się odbędą. Dziękuję wszystkim moim klientom za wyrozumiałość w tej kwestii.

opinie klientów

Projekt_bez_tytułu_(17).png